Zdravotní sestry - volná místa

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry (nehledáme praktické sestry) do soukromé nemocnice na Severní Moravě - 50 km od -Slovenských hranic. Práce na TURNUSY + UBYTOVÁNÍ.

Pro našeho klienta IKEM Praha (Institut klinické a experimentální mediciny) hledáme všeobecné sestry na operační sál - instrumentářky na oddělení transplantační chirurgie a na oddělení kardiovaskulární chirurgie. Pracovní náplní je instrumentování operačních výkonů na operačních sálech využívajících nejmodernější techniku, dezinfekční programy a...

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry (nehledáme praktické sestry) na oddělení ARO a anesteziologické sestry do nemocnice na Severní Moravě - 30 km od Ostravy. Práce na TURNUSY + UBYTOVÁNÍ.

Pro našeho klienta IKEM Praha (Institut klinické a experimentální medicíny) hledáme absolventky - všeobecné zdravotní sestry. Nadstandardní platové ohodnocení. Ubytování pro mimopražské, slovenské uchazeče zajištěno v těsné blízkosti pracoviště. Předpokládaný nástup od 9 /2021 nebo dle dohody.

Pro našeho klienta, fakultní nemocnici v Praze, hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme praktické sestry). Nabízíme možnost pracovat na "turnusy" + ubytování v ubytovně zdravotnického personálu vedle nemocnice - vhodné i pro kandidáty z Moravy a ze Slovenska.

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry do několika soukromých nemocnic v okolí Ostravy, kousek od Slovenských hranic. Práce na TURNUSY + UBYTOVÁNÍ.

Hledáme všeobecné a praktické sestry (zdravotnické asistenty) do tří nemocnic v okolí Hradce Králové (Východní Čechy). Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska. Věkově neomezujeme, máme zájem o absolventy i o starší a zkušené zdravotní sestry.

Hledáme všeobecné zdravotní sestry na hemodialyzační pracoviště v soukromé nemocnici 30 km od Ostravy. Praxe na Dialýze není nutná. Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.

Hledáme zdravotní sestry do opravdu moderního zařízení v Praze 7 - Centrum lékařské genetiky (léčba neplodnosti). Skvělá pracovní doba 7:30 - 16:00 bez víkendů a nočních. Nástup dle dohody (počítáme i s tím, že musíte ukončit současný pracovní vztah, rádi na Vás počkáme:-)).

Pro našeho klienta, soukromou nemocnici v Trutnově (Královehradecký kraj), hledáme všeobecné zdravotní sestry i praktické zdravotní sestry (zdravotnické asistenty) na oddělení interny a neurologie . Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.