Lékaři - pracovní nabídky v ČR

Hledáme lékaře L3 na interní oddělení do nemocnice 10 km od Ostravy. Velmi nadstandardní finanční podmínky, ve Vašich požadavcích se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Rádi uvítáme slovenského kolegu, bydlení zajistíme.

Hledáme lékaře (L1, L2, L3) do ambulancí (soukromé akreditované zdravotnické zařzení) praktického lékaře, stomatologa, oftalmologa a praktického lékaře pro děti a dorost. Lokalita Karlovy Vary a okolí. Nadstandardní smluvní mzda. Možnost zkrácených i plných úvazků, s bydlením Vám pomůžeme.

Hledáme lékaře pro několik soukromých nemocnic v ČR. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Bydlení zajištěno. Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s danou nemocnicí. Uznání vzdělání pro práci v ČR Vám pomůžeme získat a zaplatíme ho. Máte nějaké konkrétní požadavky? Rádi Vám vyjdeme vstříc, kontaktujte nás pro více info....

Hledáme lékaře (L1, L2, L3) na interní oddělení do nemocnice na Severní Moravě (30 km od Ostravy) - akreditované komplexní onkologické centrum, nově vystavěný a špičkově vybavený pavilón interních oborů. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi dobře finančně ohodnotit. Pro slovenské lékaře zajistíme bydlení. Vhodné i pro absolventy.

Hledáme lékaře ARO (L1, L2, L3) do nemocnic na Severní a Střední Moravě. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pro slovenské lékaře bydlení zajistíme.

Hledáme lékaře L1, L2, L3 na oddělení gyekologie a porodnictví do nemocnice na Severní Moravě (30 km od Ostravy) - akreditované komplexní onkologické centrum. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi dobře finančně ohodnotit. Pro slovenské lékaře zajistíme bydlení. Vhodné i pro absolventy.

Chcete mít přehled o nových nabídkách? Sledujte nás na facebooku...