Primáři - nabídka volných pozic

 

Hledáme PRIMÁŘE/KU PSYCHIATRIE - nemocnice v Západních Čechách. Vhodné i pro kandidáty mimo region - BYDLENÍ 100% HRADÍME. Velmi nadstandardní mzda. Motivační příspěvek - 1.5 mil Kč - smlouva na 3 roky. Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v jejím získání podpoříme. Nástup dohodou - rádi na Vás počkáme.

Hledáme PRIMÁŘE RADIOLOGIE - nemocnice v Severních Čechách. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska. Základní hrubá mzda - 150 000 Kč ( cca 6 000 Eur) + Roční bonus 10% základní mzdy.. Motivační příspěvek - 1.0 mil Kč (cca 40 000 Eur) - smlouva na 3 roky. Bydlení plně hradíme. Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v...

Hledáme PRIMÁŘE NEUROLOGIE - nemocnice 10 km od Ostravy, 50 km od -Slovenských hranic. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska - bydlení zajistíme.

Hledáme PRIMÁŘE LÉČEBNY DLOUHODOBĚ NEMOCNÝCH - nemocnice 10 km od Ostravy, 50 km od -Slovenských hranic. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska - bydlení zajistíme.

Hledáme PRIMÁŘE ARO - nemocnice 25 km od Ostravy. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska - bydlení zajistíme. Možno i na úvazek 0,8 (naplánování pracovní doby je jen na primáři, možno i jen po-čt)