Primáři - nabídka volných pozic

 

Hledáme PRIMÁŘE GYNEKOLOGIE do státní nemocnice na Ostravsku (40 km od hranic). Nadstandardní finanční ohodnocení, rádi vám vyjdeme vstříc. Vhodné i pro kandidáty ze Slovenska - byt 3+1 v blízkosti pracoviště (plně hrazen). Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v jejím získání podpoříme. Nástup dohodou - rádi na Vás počkáme.

Hledáme PRIMÁŘE INTERNY do nemocnice na Severu Čech (Krkonoše - lyžařské a turistické středisko). Základní hrubá mzda 6 000 Eur. Náborový příspěvek 40 000 Eur. Vhodné i pro kandidáty ze Slovenska - byt v blízkosti pracoviště (plně hrazen). Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v jejím získání podpoříme. Nástup dohodou - rádi na Vás počkáme.

Hledáme PRIMÁŘE RADIOLOGIE - nemocnice v Severních Čechách. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska. Základní hrubá mzda - 150 000 Kč ( cca 6 100 Eur) + Roční bonus 10% základní mzdy.. Motivační příspěvek - 1.0 mil Kč (cca 41 000 Eur) - smlouva na 3 roky. Bydlení plně hradíme. Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v...

Hledáme primáře rehabilitace pro Lázeňské zařízení na Karvinsku. Primáře s vášní a schopnostmi vést tým v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny (RFM). Nabízíme velmi nadstandardní finanční ohodnocení a možnost ubytování. Chceme, aby se k nám připojil lékař, který sdílí naši vizi poskytování kvalitní péče a inovativního léčení. Lázeňské zařízení...

Hledáme PRIMÁŘE RADIOLOGIE - nemocnice v Západních Čechách. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska. Základní hrubá mzda - 150 000 Kč ( cca 6 250 Eur) + Roční bonus 15% základní mzdy. Pololetní odměna do výše 250 000 Kč. Příspěvek na ubytování ve výši 90 tis Kč netto. Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v jejím získání...

Hledáme PRIMÁŘE/KU PSYCHIATRIE - nemocnice v Západních Čechách. Vhodné i pro kandidáty mimo region - BYDLENÍ 100% HRADÍME. Velmi nadstandardní mzda. Motivační příspěvek - 1.5 mil Kč - smlouva na 3 roky. Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v jejím získání podpoříme. Nástup dohodou - rádi na Vás počkáme.

Hledáme PRIMÁŘE NEUROLOGIE - nemocnice 10 km od Ostravy, 50 km od -Slovenských hranic. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska - bydlení zajistíme.

Hledáme PRIMÁŘE LÉČEBNY DLOUHODOBĚ NEMOCNÝCH - nemocnice 10 km od Ostravy, 50 km od -Slovenských hranic. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska - bydlení zajistíme.