Zdravotní sestry- pracovní nabídky v ČR

Pro našeho klienta, fakultní nemocnici v Praze, hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme praktické sestry). Nabízíme možnost pracovat na "turnusy" + ubytování v ubytovně zdravotnického personálu vedle nemocnice - vhodné i pro kandidáty z Moravy a ze Slovenska.

Pro našeho klienta IKEM Praha (Institut klinické a experimentální mediciny) hledáme všeobecné sestry na operační sál - instrumentářky na oddělení transplantační chirurgie a na oddělení kardiovaskulární chirurgie. Pracovní náplní je instrumentování operačních výkonů na operačních sálech využívajících nejmodernější techniku, dezinfekční programy a...

Pro našeho klienta IKEM Praha (Institut klinické a experimentální mediciny) hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme praktické sestry). Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení. Ubytování v moderní ubytovně zdravotnického personálu přímo v areálu - vhodné i pro kandidáty z Moravy a ze Slovenska.

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry do několika soukromých nemocnic v okolí Ostravy, kousek od Slovenských hranic. Práce na TURNUSY + UBYTOVÁNÍ.

Hledáme všeobecné a praktické sestry (zdravotnické asistenty) do tří nemocnic v okolí Hradce Králové (Východní Čechy). Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska. Věkově neomezujeme, máme zájem o absolventy i o starší a zkušené zdravotní sestry.

Pro našeho klienta, soukromou nemocnici v Trutnově (Královehradecký kraj), hledáme všeobecné zdravotní sestry i praktické zdravotní sestry (zdravotnické asistenty) na oddělení interny a neurologie . Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry do soukromé nemocnice na severu Moravy, kousek od Slovenských hranic (50 km od Čadce / 80 km od Žiliny). Práce na turnusy + ubytování. Smlouva na hlavní pracovní poměr přímo s danou nemocnicí.

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry - na internu, LDN, intenzivní péči - do dvou soukromých nemocnic na Olomoucku, cca 80 km od Slovenských hranic. Práce na turnusy + ubytování. Smlouva na hlavní pracovní poměr přímo s danou nemocnicí.

Pro našeho klienta, soukromé Dialyzační zařízení na Severu Olomouckého kraje hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme zdravotnické asistenty) na hlavní pracovní poměr. Praxe na Dialýze není nutná. Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.