Zdravotní sestry- pracovní nabídky v ČR

Hledáme všeobecné a praktické sestry (zdravotnické asistenty) do třech nemocnic v okolí Hradce Králové (Východní Čechy). Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska. Věkově neomezujeme, máme zájem o absolventy i o starší a zkušené zdravotní sestry.

Pro našeho klienta IKEM Praha (Institut klinické a experimentální mediciny) hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme praktické sestry). Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení. Ubytování v moderní ubytovně zdravotnického personálu přímo v areálu - vhodné i pro kandidáty z Moravy a ze Slovenska.

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry do soukromých nemocnic na Ostravsku. Hledáme do několika různých nemocnic na různá oddělení - viz přehled níže...

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry - na internu, LDN, intenzivní péči - do dvou soukromých nemocnic na Olomoucku, cca 80 km od Slovenských hranic. Práce na turnusy + ubytování. Smlouva na hlavní pracovní poměr přímo s danou nemocnicí.

Pro našeho klienta, soukromou nemocnici v Trutnově (Královehradecký kraj), hledáme všeobecné zdravotní sestry i praktické zdravotní sestry (zdravotnické asistenty) na oddělení interny a neurologie . Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.

Hledáme slovenské všeobecné zdravotní sestry - na chirurgii, na mezioborovou JIP a na ORL - do soukromé nemocnice na Severu Moravy, kousek od Slovenských hranic (50 km od Čadce / 80 km od Žiliny). Práce na turnusy + ubytování. Smlouva na hlavní pracovní poměr přímo s danou nemocnicí.

Pro našeho klienta, soukromé Dialyzační zařízení na Severu Olomouckého kraje hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme zdravotnické asistenty) na hlavní pracovní poměr. Praxe na Dialýze není nutná. Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.

Pro našeho klienta, soukromou nemocnici 30 km od Ostravy, hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme zdravotnické asistenty) na hlavní pracovní poměr na ortopedicko-traumatologické oddělení . Nabízíme práci na turnusy + ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.

Pro našeho klienta, který provozuje 3 nemocnice v okolí Prahy hledáme všeobecné zdravotní sestry. Nabízíme práci na turnusy a zajistíme ubytování. Vhodné pro kandidáty ze Slovenska.