Lékaři - pracovní nabídky v ČR

Hledáme lékaře absolventy pro několik našich klientů - soukromých nemocnic na Severní a Střední Moravě - Ostravsko, Olomoucko, Jesenicko. Pro slovenské kandidáty bydlení zajistíme. Máte nějaké konkrétní požadavky? Rádi Vám vyjdeme vstříc, kontaktujte nás pro více info.

Hledáme lékaře pro několik nemocnic v okolí Karlových Varů. Práce na hlavní pracovní poměr. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Bydlení zajistíme.

Hledáme primáře do několika nemocnic našeho klienta v severních a západních Čechách. Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení. Pro kandidáty ze Slovenska a Moravy zajistíme ubytování. S případným získáním primářské licence Vám pomůžeme.

Hledáme primáře interny do soukromé nemocnice na Severní Moravě. Nabízíme velmi nadstandardní finanční ohodnocení. Pro kandidáty ze Slovenska zajistíme ubytování. S případným získáním primářské licence Vám pomůžeme.

Hledáme primáře Psychiatrie do soukromé nemocnice na Karlovarsku. Nabízíme velmi nadstandardní finanční ohodnocení. Pro kandidáty ze Slovenska a Moravy zajistíme ubytování. S případným získáním primářské licence Vám pomůžeme.

Hledáme Primáře oddělení Rehabilitace do Mělníka. Mzda cca 1000 000 Kč. Lůžkové oddělení 21 lůžek + ambulance + rozsáhlá fyzioterapie. Žádné služby. Nástup možný ihned. Vhodné i pro kandidáta ze Slovenska.

Pro našeho klienta, který provozuje několik nemocnic a rehabilitačních zařízení v Praze a okolí hledáme lékaře internisty, vhodné i pro absolventy. Uvítáme specialistu - gastroenterologa.

Pro našeho klienta, který provozuje několik nemocnic a rehabilitačních zařízení v Praze a okolí hledáme lékaře - ONP/LDN. Bez služeb.

Pro našeho klienta, který provozuje několik nemocnic a rehabilitačních zařízení v Praze a okolí hledáme lékaře na ORL, vhodné i pro absolventy.

Chcete mít přehled o nových nabídkách? Sledujte nás na facebooku...