Lékaři - nemocnice - volná místa

Hledáme Slovenského lékaře L3 na CHIRURGII do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře L3 na RADIOLOGII do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře L1, L2 nebo L3 na PATOLOGII do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře ARO (absolventa, v přípravě k atestaci i atestovaného lékaře se specializací) - do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete...

Hledáme Slovenského lékaře L2 a L3 na dětské oddělení do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme lékaře GYNEKOLOGA s atestací na gynekologicko-porodnické oddělení do nemocnice 20 km od Prahy. Nástupní mzda 100 000 Kč bez služeb a příplatků (toto lze dále přizpůsobit kvalitám uchazeče). K dispozici SLUŽEBNÍ BYT. Možno i na zkrácený úvazek. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře i absolventa - INTERNA - do nemocnice na Severní Moravě, 90km od Žiliny. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře i absolventa - oddělení NEUROLOGIE - do nemocnice na Severní Moravě, 90km od Žiliny. Pracoviště je umístěno v nově vystavěném a špičkově vybaveném pavilónu. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme,...

Hledáme lékaře ( L2, L3) na oddělení INTERNY do nemocnice v Krkonoších (Severovýchodní Čechy). Jsme si jisti, že vás dokážeme velmi zajímavě finančně ohodnotit. Vhodné i pro kandidáty z jiných regionů nebo ze Slovenska - bydlení zajistíme. Nástup dohodou - rádi na Vás počkáme.

Hledáme lékaře L3 - NEONATOLOGA nebo PEDIATRA do nemocnice 20 km od Prahy.. Bydlení zajištěno. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi zajímavě ohodnotit. Vhodné i pro kandidáty mimo region a ze Slovenska - možnost pracovat i turnusově. Uznání vzdělání pro práci v ČR Vám pomůžeme získat. Máte nějaké konkrétní požadavky? Rádi Vám vyjdeme...

Hledáme Slovenské lékaře i absolventy do nemocnice na Severní Moravě, 90km od Žiliny, na oddělení: ARO, NEUROLOGIE, INTERNA, GYNEKOLOGIE-PORODNICTVÍ, UROLOGIE, RADIOLOGIE, ONKOLOGIE

Hledáme Slovenské lékaře do nemocnice u Ostravy, 50 km od Slovenských hranic.. na oddělení: INTERNA, REHABILITACE, LDN, ARO, PEDIATRIE.

Chcete mít přehled o nových nabídkách? Sledujte nás na facebooku...