Lékaři - nemocnice - volná místa

Hledáme Slovenského lékaře i absolventa - INTERNA - do nemocnice na Severní Moravě, 90km od Žiliny. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře i absolventa - oddělení NEUROLOGIE - do nemocnice na Severní Moravě, 90km od Žiliny. Pracoviště je umístěno v nově vystavěném a špičkově vybaveném pavilónu. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme,...

Hledáme Slovenské lékaře i absolventy do nemocnice na Severní Moravě, 90km od Žiliny, na oddělení: ARO, NEUROLOGIE, INTERNA, GYNEKOLOGIE-PORODNICTVÍ, UROLOGIE, RADIOLOGIE, ONKOLOGIE

Hledáme Slovenské lékaře do nemocnice u Ostravy, 50 km od Slovenských hranic.. na oddělení: INTERNA, REHABILITACE, LDN, ARO, PEDIATRIE.

Hledáme Slovenského lékaře L3 na CHIRURGII do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře L3 na RADIOLOGII do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře L1, L2 nebo L3 na PATOLOGII do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře L2 a L3 - ARO - do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme Slovenského lékaře L2 a L3 na dětské oddělení do nemocnice kousek od Ostravy, 40 km od Slovenských hranic.. Bydlení Vám zajistíme. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na plný úvazek 1,0. Nástup dle dohody, moc rádi na Vás počkáme, jak budete potřebovat.

Hledáme lékaře ( L2, L3) na oddělení INTERNY do nemocnice v Krkonoších (Severovýchodní Čechy). Jsme si jisti, že vás dokážeme velmi zajímavě finančně ohodnotit. Vhodné i pro kandidáty z jiných regionů nebo ze Slovenska - bydlení zajistíme. Nástup dohodou - rádi na Vás počkáme.

Hledáme Slovenské lékaře ONKOLOGIE L2, L3 do nemocnice na Ostravsku, 50 km od Slovenských hranic. Bydlení zajištěno. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s danou nemocnicí. Uznání vzdělání pro práci v ČR Vám pomůžeme získat. Máte nějaké konkrétní požadavky? Rádi Vám vyjdeme vstříc,...

Chcete mít přehled o nových nabídkách? Sledujte nás na facebooku...