Sestry - genetické centrum - Praha 7

18.01.2021

Hledáme zdravotní sestry do opravdu moderního zařízení v Praze 7 - Centrum lékařské genetiky (léčba neplodnosti).  Skvělá pracovní doba 7:30 - 16:00 bez víkendů a nočních. Nástup dle dohody (počítáme i s tím, že musíte ukončit současný pracovní vztah, rádi na Vás počkáme:-)).

Vaše pracovní náplň:

* práce v ambulantním provozu na oddělení IVF nebo fetální medicíny a lékařské genetiky
* jednosměnný provoz 7:30 - 16:00, žádné víkendy, žádné noční služby
* organizace plánovače lékařů, edukace pacientů k léčbě a příslušná administrativa

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání - všeobecná nebo praktická sestra
  • Praxe v oboru gynekologie, porodnictví nebo IVF výhodou
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení vám rádi sdělíme osobně
  • Stravenky nebo obědy plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací akce, jazykové kurzy, firemní tarify za výborné ceny i pro vaše blízké, karty Multisport, firemní akce)
  • Pracovní smlouva na plný úvazek

nebo nám zavolejte na +420 602 170 756