Sestry - Alzheimer domovy seniorů - Praha 8, Průhonice a ˇČernošice 

04.06.2023

Hledáme všeobecné i praktické zdravotní sestry do tří  soukromých Alzheimer domovů pro seniory -  Praha 8 (Bohnice), Průhonice a Černošice. Velmi zajímavé finanční ohodnocení. Pouze na plný úvazek. Jedná se o velmi moderní a nadstandardní zařízení. Uvítáme mladé sestřičky i absolventky, ale zároveň i zkušené sestry s dlouholetou praxí. Nástup dle dohody, jak budete potřebovat.

Informace o zařízení na Praze 8 (Bohnice)

Zařízení je součástí moderního areálu, který současně poskytuje rezidenční bydlení pro seniory a řadu kvalitních služeb pro jeho obyvatele a návštěvníky. Součástí komplexu jsou ordinace všeobecného praktického lékaře, ambulantních specialistů, pracoviště fyzioterapie, kavárna s restaurací, dětský koutek, knihovna, rozlehlé atrium a soukromý park. Kapacita  zařízení je 154 lůžek. 

Informace o zařízení v Černošicích

Zařízení najdete v klidné vilové zástavbě s půvabným výhledem na Brdské lesy nedaleko řeky Berounky. Moderní zařízení splňuje náročné požadavky na péči a zároveň poskytuje klientům klidné a pohodlné bydlení. K centru patří rozlehlá zahrada, sloužící k volnočasovým aktivitám, stejně jako k procházkám či posezení. Kapacita je 127 lůžek. 

Informace o zařízení v Průhonice

Moderní centrum naleznete ve vilové čtvrti nedaleko národní kulturní památky a památky UNESCO – Průhonického parku. Součástí zařízení je rozlehlá zahrada se zenovými prvky. Celkový prostor nabízí řadu příležitostí pro terapeutické aktivity, jako je zážitkový chodník pro bosé nohy, bylinkové záhonky či ptačí budky. Po zahradě chodí pár pávů, které klienti velmi rádi pozorují. Klienti také využívají prostornou společenskou místnost spojenou se zimní zahradou, velkou útulnou knihovnu a fototerapeutickou pláž s teplým pískem. Dále je zde ateliér pro kadeřnické a pedikérské služby, tělocvična spojená s fyzioterapeutickým zázemím, kuchyňka s pečící troubou, reminiscenční místnost i wellness s hydromasážní vanou. Kapacita je 106 lůžek.

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání všeobecná nebo praktická zdravotní sestra
  • zdravotní způsobilost k výkonu povolání
  • pracovitost a spolehlivost


Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení (konkrétní částky Vám rádi sdělíme)
  • práci na plný úvazek
  • klidnou práci v prostředí rodinného typu
  • práce na plný úvazek
  • moderní vybavení a prostory
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování


Zavolejte nám na +420 602 170 756 

nebo nás kontaktujte ihned zde: