Sestra - Kardiologické centrum - Pardubice 

18.03.2023

Hledáme všeobecnou sestru - soukromé Kardiologické centrum v Pardubicích - oddělení invazivní kardiologie. Mzda od 40 000 Kč (dle počtu odpracovaných let) + výkonnostní odměny + příplatky. Pouze denní směny. Požadavek praxe jako všeobecná sestra 2 roky, nepožadujeme praxi v kardiologii ani specializaci, zapracujeme vás.  Nástup dle dohody, jak budete potřebovat.   

Jedná se o superspecializované kardiologické pracoviště, která se nachází v nově postavené moderní budově v areálu Pardubické nemocnice.

 Požadujeme:Vzdělání všeobecná sestra (praktické sestry momentálně nehledáme)Praxe 2 roky jako všeobecná sestra, praxe v kardiologii není podmínkou, rádi vás zapracujemeAktivní přístup k práciNabízíme:Mzda od 40 000 Kč (dle počtu odpracovaných let) + výkonnostní odměny + příplatkyJen denní směny + 3 služby měsíčně po zapracování25 dní dovolené + 3 dny pracovního volna Příspěvek na stravování, Propracovaný systém firemních benefitů (příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky atd.).

Zavolejte nám na +420 602 170 756 

nebo nás kontaktujte ihned zde: