Fyzioterapeut a Ergoterapeut- rehabilitační sanatorium

09.06.2024

Hledáme FYZIOTERAPEUTY a ERGOTERAPEUTY do rehabilitačního sanatoria v Karviné. Rehabilitační sanatorium je vybaveno ultra moderním rehabilitačním zařízením a přístroji (robotika, virtuální realita...). Vzhledem k velikosti zařízení a široké škále rehabilitačních vyšetření a terapií je práce fyzioterapeuta i ergoterapeuta velmi různorodá a s obrovským potenciálem učit se nové věci. Pracovní doba po-pá. Vhodné i pro absolventy. Hledáme více kolegů, přihlaste se i s kamarádkou/kamarádem/partnerem :-). Možnost ubytování. Velmi zajímavé finanční ohodnocení a benefity. Pouze na plný úvazek. Nástup dle dohody, rádi na Vás počkáme.

Rehabilitační sanatorium je soukromým zařízením, které patří do Lázeňského komplexu , který sestává ze dvou léčebných zařízení  cca 5 km od sebe -  z historických lázní Darkov a z rehabilitačního sanatoria pro které hledáme fyzioterapeuty a ergoterapeuty. Lázně jsou velmi známé, přední lázeňské a rehabilitační zařízení v České republice. Jsou to jedny z nejstarších jodových lázní v Evropě. Specializují se na léčbu pohybového, nervového a oběhového ústrojí, na nemoci kožní a gynekologické. Kromě stavů po úrazech, operacích a cévních mozkových příhodách se zde úspěšně léčí také popáleniny.

Náplň práce FYZIOTERAPEUT

  • Provádění fyzioterapeutických postupů a kineziologického vyšetření
  • Provádění individuální terapie a skupinové terapie, terapie v bazénu
  • Provádění elektroterapie
  • Provádění terapeutické a preventivní metody v rehabilitačním procesu,
  • Pracovat podle rehabilitačního plánu stanoveného lékařem,
  • Provádění kontrolní a závěrečná posouzení efektu zvolené terapie,
  • Provádění rehabilitačních cvičení.

Náplň práce ERGOTERAPEUT

  • Samostatné vedení ergoterapie,
  • provádění ergoterapeutického vyšetření,
  • hodnocení a nácvik běžných denních činností,
  • krátkodobý a dlouhodobý plán terapie,
  • individuální a skupinová ergoterapie,
  • rehabilitace kognitivních funkcí a nácvik komunikačních a sociálních dovedností,
  • doporučuje a poskytuje pacientům speciální pomůcky, které jim pomohou při vykonávání každodenních aktivit.

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost v oboru fyzioterapeut nebo ergoterapeut, v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Příjemné a vstřícné chovaní
  • Angličtina – základy (možnost jazykového růstu)

Nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení + benefity
  • Jednosměnný provoz, pracovní doba od 7:00-15:30 hodin
  • Možnost ubytování
  • Zázemí velké a stabilní společnosti
  • Příjemné prostředí
  • Moderní přístrojové vybavení (robotika)
  • Možnost odborného růstu (zvyšovaní kvalifikace)
  • Možnost účasti na výzkumných aktivitách
  • Prémie, osobní ohodnocení, další příplatky a zaměstnanecké benefity,
  • Benefity – 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, ambulantní lázeňská léčba, zaměstnanecký program mobilního operátora, odměny u životního jubilea, slevy na sportovní aktivity

Zavolejte nám:  +420 602 170 756  Klára Noworytová