Všechna volná pracovní místa

Hledáme lékaře pro několik soukromých nemocnic v ČR. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Bydlení zajištěno. Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr s danou nemocnicí. Uznání vzdělání pro práci v ČR Vám pomůžeme získat a zaplatíme ho. Máte nějaké konkrétní požadavky? Rádi Vám vyjdeme vstříc, kontaktujte nás pro více info....

Hledáme lékaře pro několik soukromých nemocnic na Severní a Střední Moravě. Práce na hlavní pracovní poměr. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Bydlení zajistíme. Máte nějaké konkrétní požadavky? Rádi Vám vyjdeme vstříc, kontaktujte nás pro více info.

Hledáme primáře Pediatrie do nemocnice na Karlovarsku. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Bydlení zajistíme. Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v jejim získání podpoříme.

Hledáme primáře Radiologie do nemocnice na Karlovarsku. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Bydlení zajistíme. Nemáte-li primářskou licenci - rádi Vás v jejim získání podpoříme.

Hledáme lékaře (L1, L2, L3) do ambulancí (soukromé akreditované zdravotnické zařzení) praktického lékaře, stomatologa, oftalmologa a praktického lékaře pro děti a dorost. Lokalita Karlovy Vary a okolí. Nadstandardní smluvní mzda. Možnost zkrácených i plných úvazků, s bydlením Vám pomůžeme.

Hledáme primáře Geriatrie do nemocnice na Ostravsku (10 km od Ostravy). Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit + služební auto. Bydlení zajištěno.

Hledáme lékaře (L1, L2, L3) na interní oddělení do nemocnice na Severní Moravě (30 km od Ostravy) - akreditované komplexní onkologické centrum, nově vystavěný a špičkově vybavený pavilón interních oborů. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi dobře finančně ohodnotit. Pro slovenské lékaře zajistíme bydlení. Vhodné i pro absolventy.

Pro našeho klienta, soukromou nemocnici přímo v Ostravě, hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme zdravotnické asistenty) na hlavní pracovní poměr na oddělení interny. Nástupní bonus 100 000 Kč při uzavření smlouvy na 3 roky. Nabízíme práci na turnusy, ubytování ve zdravotnické ubytovně hned u nemocnice - ZDARMA - vhodné pro kandidáty ze...

Hledáme lékaře ARO (L1, L2, L3) do nemocnic na Severní a Střední Moravě. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi nadstandardně ohodnotit. Pro slovenské lékaře bydlení zajistíme.

Hledáme lékaře L1, L2, L3 na oddělení gyekologie a porodnictví do nemocnice na Severní Moravě (30 km od Ostravy) - akreditované komplexní onkologické centrum. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi dobře finančně ohodnotit. Pro slovenské lékaře zajistíme bydlení. Vhodné i pro absolventy.

Hledáme několik lékařů na kardiologické oddělení prestižního Komplexního kardiovaskulárního centra na Severní Moravě (30 km od Ostravy). Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi dobře finančně ohodnotit. Pro slovenské lékaře zajistíme bydlení. Vhodné i pro absolventy.

Hledáme fyzioterapeuty pro několik nemocnic na Severní Moravě. Práce na hlavní pracovní poměr. Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi dobře finančně ohodnotit. Bydlení zajistíme.

Pro našeho klienta, který provozuje nemocnici 10 km od Ostravy hledáme všeobecné zdravotní sestry (nehledáme zdravotnické asistenty) na hlavní pracovní poměr na oddělení chirurgie. Vhodné i pro absolventky. Nabízíme práci na turnusy a zajistíme ubytování - vhodné pro kandidáty ze Slovenska.

Hledáme farmaceuty do lékáren do Prahy, ale i dalších měst. Bydlení Vám zajistíme a přispějeme Vám na něj 7000 Kč každý měsíc. Vhodné i pro absolventy. Pro informace o konkrétních městech a lékárnách nás prosím kontaktujte.

Hledáme Slovenské farmaceuty a farmeceutické laboranty do lékáren do Prahy a dalších měst v Čechách a na Moravě. Bydlení Vám zajistíme a přispějeme Vám na něj 7000 Kč (cca 280 Eur) každý měsíc. Vhodné i pro absolventy. Možnost i pracovat na turnusy (17 dní v ČR a 13 dní doma). Pro informace o konkrétních městech a lékárnách nás prosím kontaktujte....

Hledáme zdravotní sestry do opravdu luxusního zařízení v Praze 7 - Centrum lékařské genetiky (léčba neplodnosti). Plat až 35 000 Kč + bonusy. Jedná se o moderní, luxusně vybavené zařízení na vysoké úrovni převážně pro zahraniční klientelu. Skvělá pracovní doba 8:00 - 16:00 bez víkendů a nočních. Čistá, pohodová a fyzicky absolutně nenáročná práce....

Hledáme lékaře (L2, L3) na psychiatrické oddělení do nemocnice na Ostravsku (10 km od Ostravy) Jsme si jisti, že Vás dokážeme velmi dobře finančně ohodnotit. Pro slovenské lékaře zajistíme bydlení.

Hledáme všeobecné zdravotní sestry do Prahy - IKEM (institut klinické a experimentální medicíny). IKEM je nejprestižnější a největší zdravotní zařízení ve svém oboru v celé ČR. Velmi zajímavé finanční ohodnocení. Nabízíme práci na turnusy. Ubytování v moderní ubytovně zdravotnického personálu přímo v areálu zajištěno - vhodné pro kandidáty z Moravy...