Sestry - pracovní nabídky do zahraničí

Hledáme zdravotní sestry do vysoce moderního soukromého dialyzačního zařízení v Německu - Velbert (20 km od Düsseldorfu). Praxe z dialýzy není potřeba, zapracujeme vás.

Pro našeho zahraničního klienta, který má desítky nemocnic, klinik a rehabilitačních center po celém Rakousku a Německu hledáme více zdravotních sester s Anerkennung ( DGKP - Diplomierte Gesundheits- und Krankenschwester/-Pfleger). Rakouská nebo Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou přímo s danou nemocnicí.

Hledáme více zdravotních sester ( DGKP - Diplomierte Gesundheits- und Krankenschwester/-Pfleger) do nové a moderně vybavené kliniky v Rakousku - město Enns (25 km od Linze, 100 km od Českých Budějovic, 250 km od Prahy i od Bratislavy). Jedná se o rehabilitační kliniku se 120 lůžky se zaměřením na neurologii a pneumologii.

Chcete pracovat jako zdravotní sestra v Rakousku, Německu nebo Švýcarsku a nemáte dobrou nebo dokonce žádnou němčinu nebo dostatečnou odbornou praxi? Náš klient - zahraniční provozovatel několika nemocnic v Čechách nabízí speciální program právě pro Vás: "Rok a půl výuka a příprava v české nomocnici a následně přechod na zajištěnou práci v naši...

Hledáme zdravotní sestry na pozice pečovatelek do velmi hezkého a moderního domova seniorů s 240 lůžky v Německu - Velbert (25 km od Düsseldorfu). Hledáme sestřičky, které mají zájem o dlohodobou práci. Plat 2900 Eur hrubého/měsíc. Znalost němčiny B2. Nemáte-li vyřízené Anerkennung (uznání vzdělání v zahraničí) pomůžeme Vám ho vyřídit (nástup možný...